Festival elektronické hudby Beats for Love v Dolních Vítkovicích

Největší tuzemský festival elektronické hudby Beats for Love láká na světové hvězdy i atraktivní doprovodný program. Návštěvníci si budou moci namíchat své vlastní drinky, zahrát si s kamarády stolní fotbálek nebo se na pravidelných workshopech naučit rozmanitým tanečním stylům.
Festival Beats for Love se koná od 3. do 5. července v Dolních Vítkovicích. Hrát se bude na 8 stagích každý den od 15:00 do 4:00 ráno. Vystřídá se zde více než 240 hudebních umělců z celého světa, mj. Rocky Rock (Black Eyed Peas), Gramophonedzie, John B., X-Press 2, Majk Spirit, Skyline a další.

Festivalovou atmosféru doplní i vystoupení vzdušných tanečnic nebo vysílání živého ostravského rádia SSD, které bude pravidelně přinášet zajímavého rozhovory s jednotlivými hudebními hvězdami.

Ekologickou novinkou letošního ročníku budou sběrná místa. V celém areálu se těchto míst bude nacházet šest a budou se pravidelně čistit a doplňovat. V souvislosti s tímto se chystá i speciální akce, kdy za určitý počet nasbíraných plastových kelímků dostane návštěvník pivo zdarma. „Festival získal díky minulému ročníku certifikaci Čistý festival, kterou mu udělila státem autorizovaná obalová společnost Eko-Kom a kterou bude chtít v letošním roce úspěšně obhájit,“ vysvětluje člen organizačního týmu Matyáš Ožana.

Podrobný program najdete zde:
http://www.b4l.cz/cs/program/line-up

20140628-182208-66128133.jpg