Justin Lavash v Schönthalu

Hudební klub Schönthal pořádá v pátek 21. června ve 20 hodin koncert písničkáře a kytaristy světového formátu Justina Lavashe. Justin Lavash původem z Londýna v současné době žije v Praze, odkud vyjíždí na delší koncertní pobyty do Holandska, Francie, SRN, Anglie a další státy. Dlouhodobě působil ve Francii a USA. Svoji brilantní hrou na kytaru míchá různé hudební styly od blues, folk, jazz, rock i šanson a svoji kytarovou exhibici doplňuje svým charismatickým zpěvem. V Ostravě hrál už v roce 2008 a to 22. ledna v ostravském klubu Parník v koncertním pořadu Pepy Streichla „Na palubě s …“, kde svým projevem okouzlil vyprodaný Parník.
Následně odehrál s Pepou Streichlem deset úspěšných koncertů po celé ČR. V poslední době spolupracoval na albu Moniky Načevy a občas se objevuje jako spoluhráč po boku Lenky Dusilové.
„Hudební klub Schönthal ve Vítkovicích tímto opravdu výjimečným koncertem zakončí svoji první kulturní sezónu a od září se chystá rozšířit svoji činnost o další hudební aktivity,“ říká ostravský bluesman Pepa Streichl, pro kterého je Schönthal domovským podnikem.

Zdroj: http://www.ostravainfo.cz/21.-cervna–justin-lavash-v-schonthaluschon