Podpoř tisk bulletinu Krásná Ostrava na letošní rok

Podpoř tisk bulletinu Krásná Ostrava na letošní rok přes největší online darovací portál pro neziskové organizace Darujme.cz zde: https://www.darujme.cz/projekt/1204156

Bulletin vydáváme už osm let pravidelně čtyřikrát ročně jako dobrovolnickou aktivitu na vlastní náklady. Podpoř tisk letošního ročníku, který celkově vyjde na 55 tisíc korun (editoři, grafik a autoři příspěvků pracují bez nároku na honorář).Portál Darujme.cz sdružuje jen transparentně hospodařící instituce, jde o největší platformu pro on-line darování v neziskovém sektoru v ČR, kterou spravuje Nadace Via.

Jako poděkování na Tebe bude celý ročník bulletinu 2021 čekat ve Fiducii vždy po vytištění jednotlivých čísel (vychází pravidelně ve dnech slunovratu a rovnodennosti). Vyzvednout si je budeš moci vždy hned po vydání a nebo najednou ke konci roku.

Dosud jsme vydali 31 čísel – v červnu 2013, když vyšlo první číslo, jsme ani nedoufali, že bychom časopis dokázali tolik let pravidelně vydávat, a to vlastním nákladem formou dobrovolnické práce. Zejména díky tomu, že se autoři textů z řad významných osobností regionu vzdávají honorářů za své texty a editoři a grafici pracují jako dobrovolníci, se nám to daří a z původně zamýšlené guerillové aktivity vznikl pravidelně vycházející kvalitní bulletin zaměřený na veřejný prostor, umění, architekturu, krajinu či historii Ostravska. Na tisk se skládají členové spolku a další podporovatelé. Děkujeme všem, kdo nám takto pomáháte.

Bulletin Krásná Ostrava  je k dostání v Antikvariátu a klubu Fiducia, na e-shopu www.klubfiducia.cz a ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu za symbolických 20 Kč.
Starší čísla z let 2013–2019, jež jsou již rozebrána, lze stáhnout ve formátu pdf na naší stránce zde: http://www.krasnaostrava.cz/…va/