Restaurant Day opět v centru Ostravy

Ostravské podniky se znovu připojí k mezinárodní oslavě lahodného jídla. Své prostory propůjčí amatérským kuchařům, kteří v nich v sobotu 21. května od 10 hodin nabídnou veřejnosti neotřelá menu. Restaurant Day se do Ostravy vrací již podeváté.

Restaurant Day stojí na myšlence, že si v předem daný den může kdokoliv otevřít svoji improvizovanou restauraci. Milovníci vaření tak získávají prostor k seberealizaci. Principem festivalu je prohloubit mezilidské vztahy skrz společnou lásku k jídlu. Máte sousedku, která vyvařuje tak, že z vůně vycházející z její kuchyně, zažíváte Pavlovův reflex? Vezměte ji i její výtvory na Restaurant Day. Její registraci proveďte zde: https://goo.gl/d4Inum

Ostravský Restaurant Day propojuje amatérské kuchaře se zavedenými profesionály. Kuchaři své menu doma připraví a následně jej nabízejí v některém z ostravských podniků. Všechna místa, která se do festivalu zapojí, jsou zveřejněna na mapkách,  ve kterých budou gastro zastávky zakresleny. Mapy budou k dispozici těsně před akcí online nebo v tištěné podobě přímo v restauracích a kavárnách.

Celá akce vypukne v 10 hodin dopoledne a potrvá tak dlouho, dokud ze stolů nezmizí všechno nabízené jídlo.

Více informací najdete zde:

https://www.facebook.com/events/1104046532993112/

image