Stará Aréna chystá další inscenaci pod širým nebem

Klub Stará Aréna chystá další inscenaci pod širým nebem, tentokrát nazvanou  CESTA DO AMERIKY na motivy hry J.K.Tyla Lesní panna aneb Cesta do Ameriky. Premiéra se koná v pátek 12. srpna 2016 v 17:00.  Sraz zájemců bude vždy od 16:30 ve dvojhalí areálu Trojhalí Karolina. PEVNOU OBUV S SEBOU. Podle organizátorů se půjde těžkým terénem americké divočiny. Jste-li rodiče malých dětí, kočárky nechejte doma a své drobné ratolesti zabalte do nosících šátků.

Po Ptáčnikovi a Zlém jelenovi se můžete těšit na Cestu do Ameriky. Divoký západ se hemží pistolníky, neholenými, špinavými bandity, rudochy a dalšími psanci. Někde v dáli za horizontem vyprahlé prérie se však ukrývá Eldorádo, země snů. Dokáže ji najít Benny Goodman a odvést stádo krav na její žírné louky? Nebo padne za oběť krvelačné bandě padoucha Daltona, na jehož hlavu je vypsána odměna ve čtyřech státech? Přijďte se podívat a vše se dozvíte…

V hlavních rolích: Šimon Pliska, Jan Lefner, Andrea Berecková, Jan Chudý, David Hruboš, Petr Pěnkava, Bára Kocmánková, Denis Šafařík, Petr Sedláček, Jiří Krupica a Zuzana Kantorová.
Hrají: Lucie Rybnikářová, Jakub Chromčák, Kateřina Michejdová, Bára Vidomská, Jakub Georgiev, Vojtěch Šárský, Kateřina Ondrejková, Ondra Komínek a další.
Produkce: Zeno Václavík, Klára Šebestová, Marcela Sovadinová, Martina Pešková a Katy Quisová
Hudba: Jakub Novák
Scénografie a kostýmy: Zuzana Sceranková, Vendula Bělochová
Režie: ANNA KLIMEŠOVÁ a Pavel Gejguš

Více informací najdete zde:http://www.staraarena.cz