Vzniká speciální série triček a tašek ostravských dominant

Od listopadu najdete na e-shopu klubu Fiducia speciální sérii triček a tašek ostravských dominant, které připravil Antikvariát a klub Fiducia spolu s naším okrašlovacím spolkem. Autorkou návrhů je naše kmenová grafička Kristína Pupáková. Můžete se těšit na trička a tašky s motivem ostravské perly bruselského stylu – vítkovického nádraží, s motivem unikátního urbanistického plánu Přívozu od světoznámého urbanisty Camilla Sitteho nebo s motivem krásných industriálních dominant – sedmi ostravských těžní věží.

Připravujeme také další ostravské dominanty – budeme je postupně během listopadu přidávat, můžete se těšit třeba na jedinou českou realizaci světoznámého architekta Ericha Mendelsohna, cenné ostravské komíny a další ostravské architektonické unikáty. 

 Ceny všech produktů jsou stanoveny tak, aby pouze pokryly náklady spojené s přípravou, výrobou a distribucí jednotlivých položek. Abychom udrželi  pro vás co nejlepší prodejní cenu, jsou trička i tašky dostupné jen na objednávku. Zadáváme je do výroby, jakmile se nahromadí více objednávek (vždy nejméně jednou měsíčně), čímž  je možné udržet nižší prodejní cenu. Trička objednaná do poloviny listopadu stihneme expedovat před Vánocemi. Chtěli bychom Vás ale poprosit, abyste si kvůli vládním omezením objednávali zaslání poštou, protože nevíme, kdy budeme moci mít otevřeno pro osobní odběr. Moc děkujeme! 

Trička i tašky si můžete objednat zde: https://klubfiducia.cz/e-shop/

Návrhy triček i tašek jsou chráněny autorským zákonem, děkujeme za pochopení.