Janáčkova filharmonie s operními hvězdami v Mnichově

Janáčkova filharmonie bude doprovázet ty největší opěrní hvězdy na koncertě v Mnichově. Slavné operní osobnosti jako Anna Netrebko, Jonas Kaufmann, Dmitrij Hvorostovsky, Ildar Abdrazakov či Elena Zhidkova budou vystupovat poprvé společně, a to spolu s Janáčkovou filharmonií  27. června 2015 v Mnichově na Königsplatzu. 

Anna Netrebko je považována za „nespornou divu 21. století“ (Associated Press) a po čtyřech letech se opět vrací na Königsplatz. S Jonasem Kaufmannem, nejúspěšnějším tenorem dnešní doby a Dmitrijem Hvorostovskym, předním barytonistou. Tito tři se nikdy předtím nesešli společně na jevišti. Koncert ještě obohatí mezzosopranistka Elena Zhidkova a basista Ildar Abdrazakov. Open Air na Königsplatzu slibuje Hvězdný operní galavečer s vyváženou a pestrou směsicí árií, duetů a velkých scén nejpopulárnějších oper Verdiho, Pucciniho, Čajkovského a mnoha dalších.

Janáčkova filharmonie tak zakončí již podruhé sezónu s největší operní hvězdou současnosti – Annou Netrebko a letos i s jejími dalšími neméně slavnými kolegy.